KONST / Litografier / Färglitografi 9794165
nr 979 4165
Färglitografi
Zieler, figurer, 124/260, signerad, -60
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:19:43
2/9 21:31:59
100 kr
7/9 16:24:52